گوشت اردک محلی کالی ، پرورش یافته به شکل کاملا ارگانیک و بسته بندی با ماندگاری بالا

گوشت اردک محلی یکی از ده‌ها منبع پروتئینی مناسبی است که می‌توانند جایگزین خوبی برای گوشت قرمز باشند. اردک محلی جزو ماکیان بومی محسوب می‌شود. این پرنده، نسبتا پرچربی است و گوشت لذیذی دارد.

اردک اهلی (به انگلیسی: Domestic duck) گونه‌ای اردک است که برای گوشت، تخم‌ و پر پرورش داده می‌شود. برخی از اردک‌ها برای نمایش به عنوان جانور خانگی یا ارزش‌های زینتی نگهداری می‌شوند. تقریباً همه گونه‌های اردک اهلی‌شده (به جز اردک موسکووی) از اردک سرسبز ریشه گرفته و فرگشت یافته‌اند.

طرز پخت گوشت اردک به سبک و سیاق شمالی ها

شاید خیلی‌ها به طعم و مزه گوشت اردک عادت نداشته باشند اما با استفاده از جادوی چاشنی ها می‌توانید کاری کنید که این غذا به مذاق همه خوش بیاید و آن‌وقت از خواص این پرنده محلی بهره‌مند شوند.

سس ناردون یا همان دانه های انار ترش یکی از این مزه هایی است که در کنار طبع گرم گوشت اردک به خوبی می‌نشیند. اگر می‌خواهید یک غذای اصیل را با این گوشت آماده کنید پیشنهاد می‌کنیم که به سیاق شمالی ها آن را با سبزیجات معطر شکم پر کنید یا یک فسنجان معرکه با گوشت اردک محلی بسته بندی شده کالی تهیه کنید. از چوب دارچین یا برگ بو هم برای خوش‌عطرتر شدن آن می‌توانید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *