بهترین انتشارات برای چاپ کتاب شعر

اگر در نوشتن، بویژه نوشتن شعر تجربه دارید و یا به این کار همیشه علاقه داشتید، حتماً تا کنون به چاپ اشعار خود به صورت کتاب فکر کرده‌اید. چاپ کتاب به شما این فرصت را می‌دهد تا در کنار گردآوری و منسجم ساختن اشعار خود در قالب یک کتاب، به صورت حرفه ای به این قضیه نگاه کنید و در کنار شاعران شناخته‌ شده و گمنام، فرصت دیده شدن داشته باشید.

 

مزایای چاپ کتاب شعر شما 

یکی از مزایای چاپ کتاب شعر، امکان هدیه دادن آن به دوستان و آشنایان است.

از سوی دیگر چاپ کتاب شعر بهترین شیوه برای حفظ و نگهداری حقوق مادی و معنوی اشعار شما است و موجب می‌شود تا اشعار شما به صورت رسمی در پایگاه‌های کتابخانه‌ ملی و وزارت ارشاد به ثبت برسند و در آینده‌ کسی نمیتواند اشعار شما را به صورت کتاب و یا در آثار ترانه و موزیک خود (به شکل ترانه) بدون اطلاع شما استفاده کرده و به نام خود ثبت نماید.

چه تیراژی برای کتاب شعر مناسب است؟

بعد از اینکه تصمیم گرفتید اشعار خود را چاپ و روانه بازار کنید، باید برآوردی از تعداد مخاطبین کتاب خود داشته باشید. شیرینی چاپ اولین کتابتان را با صرف هزینه‌های گزاف تلخ نکنید.

کدام نشر را برای چاپ کتاب شعرانتخاب کنیم ؟ بهترین انتشارات چاپ کتاب شعر

ناشرانی زیادی حاضر در سطح کشور وجود دارد که خدمات چاپ و نشر کتاب را ارائه میدهند. نخست باید مطمئن باشید که ناشر مورد نظرتان شما را در جریان تمامی مراحل اخذ مجوزات و چاپ خواهد گذاشت.

چه بسیار شاعران و داستان‌ نویسان جوانی که بعد از یک تجربه‌ ی بد از چاپ اولین کتابشان به ما مراجعه کرده .

همچنین بد نیست نمونه کتاب‌های پیشین ناشر را از لحاظ کیفیت کاغذ، چاپ، طراحی جلد، صفحه‌آرایی و… بررسی کنید و اطمینان پیدا کنید که کتابتان با کیفیت بسیار بالا به چاپ خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *