خرید ارزان ست قرآن و رحل عروس سفید

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ و نشر کتاب 09201383718

خرید ارزان ست قرآن و رحل عروس سفید

قرآن کتاب مقدس دین اسلام است و در باور مسلمانان سخنان خداست که به صورت وحی از سوی او توسط جبرئیل بر پیامبر اسلام، محمد بن عبدالله، نازل شده‌است.مسلمانان، این کتاب را بزرگترین معجزهٔ محمد و روشن‌ترین دلیل بر پیامبری او می‌دانند.قرآن اصلی‌ترین منبع وحی در اسلام به‌شمار می‌آید و به زبان عربی است. این کتاب همچنین یکی از متون مقدس بهائیان است.

محتوای قرآن دربارهٔ خدا بر توحید و یگانگی او تأکید دارد.این کتاب خدا را به انسان نزدیک‌تر از رگ گردنش می‌داند، رابطهٔ انسان با خدا را بی‌نیاز از واسطه می‌داند و انسان را به تسلیم دربرابر امر خدا فرمان می‌دهد.

این کتاب پدیده‌های طبیعی را نشانه‌هایی (آیات) برای خدا می‌شمارد؛ دین و حقیقت را یکی می‌داند و تنوع ادیان را حاصل تنوع در مردم می‌داند. این ثر ارزشمند قوانین و حقوق در جامعهٔ اسلامی را نیز تعریف می‌کند.

قرآن مؤمنان را به جهاد در راه خدا می‌خواند و آنان را به نیکوکاری، به ویژه دربارهٔ مسکینان و یتیمان فرا می‌خواند.

اهل سنت و اهل شیعه:

اهل سنت قایل به آنند که قرآن به همراه سنت پیامبر اسلام در حدیث ثقلین، دو گرامی گوهری هستند که باید به آنها چنگ زد. اما از نظر اهل تشیع، طبق حدیث ثقلین این کتاب به همراه اهل بیت دو گوهری هستند که مسلمانان باید به آن دست بیازند تا گمراه نشوند.

 از دیدگاه تاریخی، طیفی از نظرات وجود دارد که یک سوی آن باور به جمع‌آوری قرآن در دوره عثمان و سمت دیگرش اعتقاد به شکل‌گیری تدریجی قرآن و تکمیل نهایی آن در زمان عبدالملک بن مروان اموی و حجاج بن یوسف است؛ دیدگاه تاریخی-انتقادی موردقبول فعلی، در نقطه‌ای میانه این دو قرار دارد. قرآن فعلی براساس قرائت کوفی حفص از عاصم کوفی در قرن هشتم میلادی چاپ گردیده‌است. قدیمی‌ترین نسخه کامل قرآن متعلق به قرن نهم میلادی/سوم هجری است و در مجموع قرآن برای بیش از هزار سال، ثابت مانده‌است.

این کتاب بر تمام جنبه‌های زندگی مسلمانان نفوذ کرده‌است. ضرب‌المثل‌های قرآنی نه‌تنها در زبان عربی، بلکه در زبان مسلمانان غیرعرب نیز راه یافته‌اند. علوم قرآنی شامل بررسی تنزیل قرآن، شان نزول، تلاوت، وجوه زبانی، تفسیر، اعجاز و تاریخ می‌شود. قرآن در عصر حاضر از زوایای مختلفی، مثل دیدگاهش دربارهٔ زنان یا روا داشتن خشونت نسبت مخالفان، با انتقادات متعددی روبرو شده‌است.

خرید قرآن عروس:

خرید اینترنتی قرآن عروس و قیمت انواع کتاب قرآن عروس با جلد سفید و چرم از انتشارات دانشیاران. در تولید کتاب قرآن عروس از باکیفیت ترین کاغذهای معطر، گلاسه و تحریر استفاده می شود. روکشهای از جنس چرم طبیعی، چرم مصنوعی، گالینگور و سلفون حس لوکس بودن را به انسان القا میکند. قرآنهای عروس معطر انتشارات دانشیاران با کاورهای متنوعی ارائه شده است. کاور این قرآنهای عروس به صورت قابدار کشویی یا جعبه بازشو به همراه پلاکهای طرح مینا، این محصولات را در نوع خود منحصر بفرد نموده است. در داخل خود کتاب نیز از تذهیبهایی زیبا استفاده شده است که وقتی در کنار خط نسخ به همراه چاپ چهار رنگ قرار میگیرد، زیبایی خاصی به محصول میبخشد.

نظر برای “خرید ارزان ست قرآن و رحل عروس سفید

  1. Moving to a pharmacologic model of endothelial FXN deficiency, polymeric nanoparticle 7C1, composed of low molecular weight polyamines and lipids encapsulating Fxn siRNA oligonucleotides or negative control, were delivered to the endothelium via tail vein injection every 5 days in WT C57BL 6 mice briefly before and throughout chronic hypoxia exposure Supplemental Figure 10A and refs buy cialis online 20mg Our study highlights the need for larger randomized controlled trials to determine whether the extended letrozole regimen should be the treatment of choice for patients with unexplained infertility undergoing IUI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja