خرید کتاب آثار استاد محمود فرشچیان: نیایش نور

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ و نشر کتاب ۰۹۲۰۱۳۸۳۷۱۸

خرید کتاب آثار استاد محمود فرشچیان: نیایش نور

خرید کتاب نفیس

مجموعه ای کامل از نفیس ترین کتابهای پارسی، چاپ انتشارات دانشیاران.  در صورتی که قصد خزید کتاب های نفیس را دارید میتوانید در انتشارات دانشیاران مجموعه ای کامل از کتاب های کهن پارسی همچون دیوان حافظ، شاهنامه، مثنوی، بوستان و گلستان و … را با قیمت و کیفیت مناسب پیدا کنید.

خرید کتاب نفیس هدیه

اگر درکنارمان عزیزانی وجود دارند که علاقه ی زیادی به کتب کهن فارسی و شعر و ادبیات دارند. اولین و بهترین گزینه ای که برای هدیه دادن به آنها به ذهنمان میرسد خرید کتاب نفیس است. در این وبسایت علاوه بر خرید کتاب شما میتوانید دو یا چهار صفحه اول آن را خودتان شخصی سازی کنید. یعنی طرح مورد نظر شما با فونت و حاشیه کتاب اصلی به ابتدای آن اضافه میشود تا یک هدیه بینظیر بسازید.

مجموعه ای از نفیس ترین کتاب های فارسی

ما در انتشارات دانشیاران تمامی آثار ارزشمند و گنجینه های هنر و ادب پارسی را گرد هم آورده ایم. در قسمت این انتشارات تمام کتاب ها از جمله دیوان حافظ، کلیات سعدی، شاهنامه فردوسی، دیوان پروین اعتصامی و ده ها اثر ارزشمند دیگر موجود می باشد.

در ضمن با خرید کتاب نفیس از این انتشارات این امکان برای شما وجود دارد تا باسلیقه خود کتاب را شخصی سازی کنید.

خرید کتب مذهبی

در انتشارات دانشیاران علاوه بر امکان خرید کتاب های نفیس، امکان خرید محصولات مذهبی نیز فراهم است.

شما میتوانید محصولاتی همچون :

۱.قرآن نفیس

۲.نهج البلاغه

و سایر کتاب های مذهبی نفیس را خریداری کنید.

خرید کتاب برای هدیه دادن

انتخاب و خرید یک هدیه مناسب برای مناسبت های مختلف معمولا کار بسیار سختی است. اما برای افراد اهل مطالعه و ادبیات این کار کمی راحت تر است. چراکه یک کتاب خوب قطعا آن ها را خوشحال میکند. در این بین کتاب های نفیس یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کتاب برای هدیه هستند. فارغ از اینکه افراد اهل مطالعه هستند یا نه، زیبایی این کتاب های نفیس قطعا آن ها را به مطالعه تشویق میکند.

اگر قصد خرید یک کتاب نفیس برای هدیه دادن را دارید در انتشارات دانشیاران امکان شخصی سازی کتاب و هدیه خود را نیز خواهید داشت.

محمود فرشچیان

(زادهٔ ۴ بهمن ۱۳۰۸ در اصفهان) نقاش معاصر ایرانی است که تأثیر درخور توجهی در روند نقاشی سنتی ایرانی و دیگر هنرهای سنتی داشته‌است.

بازدیدها: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X