خرید کتاب ارتباط با خدا مهدی الهی قمشه ای

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ و نشر کتاب ۰۹۲۰۱۳۸۳۷۱۸

خرید کتاب ارتباط با خدا مهدی الهی قمشه ای

قرآن:

قرآن کتاب آسمانی مسلمانان است که سرشار از اعجاز و نکات مختلفی است که برای همه جنبه‌های زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها مفید است. در این مطلب تحقیقی جامع، اما مختصر از این کتاب آسمانی را بخوانید. قرآن، در اصل مصدر است و به کتابی که بر پیامبر اکرم (ص) اختصاص پیدا کرده است می‌گویند، و چنان‌که برخی علما گفته‌اند: «وجه نامگذاری این کتاب مقدس به قرآن، آن است که این کتاب، جامع فوائد و آثار تمامی کتب آسمانی است بلکه جامع آثار تمامی علوم است.»

خداوند دو وظیفه اصلی و مهم برای مسلمانان نسبت به کتاب الهی بیان کرده است. خداوند در آیه ۶۳ سوره بقره می‌فرماید: «خُذُوا مَا آتَیْنَاکُمْ بِقُوَّهًٍْ» آنچه به شما داده شده را با قوت بگیرید.» این گرفتن باید به دو شکل علمی و عملی باشد. یعنی تدبر و فهم دقیق و عمیق و عمل درست و کامل.

کتاب دعا:

دعا در لغت به معنی مایل کردن چیزی به سمت خود به وسیله‌ی صدا و کلام است. دعا اغلب به صورت جملات امری یا خبری بیان می‌شود و فرد دعا کننده در جایگاه پایین‌تری نسبت به مخاطب خود قرار می‌گیرد. خواندن دعا یکی از راه‌های ارتباطی بین بندگان و خداوند است و از برترین عبادت‌ها به شمار می‌آیند.  خداوند در کتاب خود از زبان پیامبران دعاهایی را نقل کرده‌ است که در علم کلام قابل استناد است. علمای دین در مکتب شیعه و سنی برای ساعات و روزهای مختلف سال ادعیه قرآن و غیرقرآنی متنوعی را تعیین کرده‌اند.  استجابت در برخی از آیات و روایات باید از شرایط خاصی پیروی کند. مهم‌ترین آنها یکی بودن دل و زبان، خضوع و خشوع است.

انتشارات دانشیاران:

انتشارات دانشیاران در فروش انواع قرآن های بدون ترجمه و قرآن با ترجمه ، محصولات قرآنی برای کودکان و نوجوانان ، قرآن نفیس ، کتب ادعیه ، کتاب های آموزشی قرآنی و دانلود رایگان قرآن و سایر محصولات قرآنی فعالیت می نماید. همچنین یک بخش ویژه نیز برای چاپ یادبود اموات راه اندازی نموده است.

بازدیدها: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X