خرید کتاب باغهای خیال هفت قرن مینیاتور ایران

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ و نشر کتاب ۰۹۲۰۱۳۸۳۷۱۸

خرید کتاب باغهای خیال هفت قرن مینیاتور ایران

خرید کتاب نفیس

مجموعه ای کامل از نفیس ترین کتابهای پارسی، چاپ انتشارات دانشیاران.  در صورتی که قصد خزید کتاب های نفیس را دارید میتوانید در انتشارات دانشیاران مجموعه ای کامل از کتاب های کهن پارسی همچون دیوان حافظ، شاهنامه، مثنوی، بوستان و گلستان و … را با قیمت و کیفیت مناسب پیدا کنید.

خرید کتاب نفیس هدیه

اگر درکنارمان عزیزانی وجود دارند که علاقه ی زیادی به کتب کهن فارسی و شعر و ادبیات دارند. اولین و بهترین گزینه ای که برای هدیه دادن به آنها به ذهنمان میرسد خرید کتاب نفیس است. در این وبسایت علاوه بر خرید کتاب شما میتوانید دو یا چهار صفحه اول آن را خودتان شخصی سازی کنید. یعنی طرح مورد نظر شما با فونت و حاشیه کتاب اصلی به ابتدای آن اضافه میشود تا یک هدیه بینظیر بسازید.

مجموعه ای از نفیس ترین کتاب های فارسی

ما در انتشارات دانشیاران تمامی آثار ارزشمند و گنجینه های هنر و ادب پارسی را گرد هم آورده ایم. در قسمت این انتشارات تمام کتاب ها از جمله دیوان حافظ، کلیات سعدی، شاهنامه فردوسی، دیوان پروین اعتصامی و ده ها اثر ارزشمند دیگر موجود می باشد.

در ضمن با خرید کتاب نفیس از این انتشارات این امکان برای شما وجود دارد تا باسلیقه خود کتاب را شخصی سازی کنید.

خرید کتب مذهبی

در انتشارات دانشیاران علاوه بر امکان خرید کتاب های نفیس، امکان خرید محصولات مذهبی نیز فراهم است.

شما میتوانید محصولاتی همچون :

۱.قرآن نفیس

۲.نهج البلاغه

و سایر کتاب های مذهبی نفیس را خریداری کنید.

کتاب باغهای خیال هفت قرن مینیاتور ایران

کتاب باغهای خیال هفت قرن مینیاتور ایران نویسنده ام کورکیان مترجم پرویز مرزبان .در این کتاب یکصد سی مینیاتور را یکجا گرد آورده اند.شماری از این تصاویر که در مجموعه ی خصوصی نگهداری می شوند برای نخستین بار در این مجموعه به چاپ رسیده اند.

بازدیدها: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X