خرید کتاب ترجمه روشنگر قرآن کریم، کریم زمانی

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ و نشر کتاب ۰۹۲۰۱۳۸۳۷۱۸

خرید کتاب ترجمه روشنگر قرآن کریم، کریم زمانی

خرید کتاب نفیس

مجموعه ای کامل از نفیس ترین کتابهای پارسی، چاپ انتشارات دانشیاران.  در صورتی که قصد خزید کتاب های نفیس را دارید میتوانید در انتشارات دانشیاران مجموعه ای کامل از کتاب های کهن پارسی همچون دیوان حافظ، شاهنامه، مثنوی، بوستان و گلستان و … را با قیمت و کیفیت مناسب پیدا کنید.

خرید کتاب نفیس هدیه

اگر درکنارمان عزیزانی وجود دارند که علاقه ی زیادی به کتب کهن فارسی و شعر و ادبیات دارند. اولین و بهترین گزینه ای که برای هدیه دادن به آنها به ذهنمان میرسد خرید کتاب نفیس است. در این وبسایت علاوه بر خرید کتاب شما میتوانید دو یا چهار صفحه اول آن را خودتان شخصی سازی کنید. یعنی طرح مورد نظر شما با فونت و حاشیه کتاب اصلی به ابتدای آن اضافه میشود تا یک هدیه بینظیر بسازید.

مجموعه ای از نفیس ترین کتاب های فارسی

ما در انتشارات دانشیاران تمامی آثار ارزشمند و گنجینه های هنر و ادب پارسی را گرد هم آورده ایم. در قسمت این انتشارات تمام کتاب ها از جمله دیوان حافظ، کلیات سعدی، شاهنامه فردوسی، دیوان پروین اعتصامی و ده ها اثر ارزشمند دیگر موجود می باشد.

در ضمن با خرید کتاب نفیس از این انتشارات این امکان برای شما وجود دارد تا باسلیقه خود کتاب را شخصی سازی کنید.

خرید کتب مذهبی

در انتشارات دانشیاران علاوه بر امکان خرید کتاب های نفیس، امکان خرید محصولات مذهبی نیز فراهم است.

شما میتوانید محصولاتی همچون :

۱.قرآن نفیس

۲.نهج البلاغه

و سایر کتاب های مذهبی نفیس را خریداری کنید.

ترجمه روشنگر قرآن کریم

کتاب «ترجمه‌ی روشنگر قرآن کریم» با ویرایش و اضافات جدید به قلم استاد کریم زمانی گردآوری و تدوین شده است.این اثر یک جلدی با ترجمه‌ای روان و با زبانی ساده و روشن،شرح و تفسیر تمام آیات قرآن را به همراه دارد. ترجمه‌ی روشنگر قرآن کریم،توضیحاتی درباره‌ی هر آیه از آیات قرآن کریم را دربردارد.این توضیحات عبارت‌اند از:شان نزول، واقعه‌ی تاریخی آیات، اقوال مفسران و مقایسه‌ی آن‌ها با بیش از بیست تفسیر معتبر، بیان معانی و ریشه کلمات.

بازدیدها: ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X