نشر رایگان انتشارات دانشیاران

آیا میتوانم بدون اینکه پولی داشته باشم کتاب چاپ کنم؟

سوال این بود که اگر پول ندارم چطور کتاب چاپ کنم؟ پاسخ ساده است. چاپ کردن کتاب بدون هزینه را به انتشارات ساهورا بسپارید. انتشارات ساهورا کتاب شما را چاپ می کند و در ازای آن شما هیچ پولی بابت فروش کتاب نخواهید گرفت. در واقع تمام امتیاز کتاب را به انتشارات میدهید و انتشارات تمامی روند چاپ را بدون گرفتن هیچ مبلغی انجام می دهد. شما تنها می توانید از این کتاب برای تقویت رزومه یا هدیه دادن آن به فرد دیگری استفاده کنید.

بهترین روش برای زمانی که پول ندارید اما می خواهید کتابتان را چاپ کنید ( نشر رایگان انتشارات دانشیاران ).

بله اگر پول ندارید می توانید کتاب چاپ کنید. کافی است همین حالا با مشاورین ساهورا تماس بگیرید و به طور رایگان مشاوره بگیرید. مشاورین ساهورا برای رایگان چاپ کردن کتاب راه ها و شرایط متعددی را پیش پای شما خواهند گذاشت در نهایت شما می توانید بسته به شرایط و خواست خود با هزینه انتشارات کتاب خود را به چاپ برسانید.

کدام انتشارات اگر پول نداشته باشم کتابم را چاپ می کند؟

نشر رایگان انتشارات دانشیاران را انتشاراتی است که می توانید اگر پول ندارید در آن کتاب چاپ کنید. این انتشارات همیشه از حامیان مولفین به ویژه افرادی که بار اول کتاب تالیف می کنند بوده و به شما کمک خواهد کرد تا کتاب مورد نظر خود را به طور رایگان به چاپ برسانید. اگر پول ندارید و می خواهید کتاب چاپ کنید وارد سایت ساهورا شوید و از خدمات چاپ کتاب رایگان ساهورا استفاده کنید.

انتشارات دانشیاران با دو دهه حضور فعال در زمینه جاپ رایگان سعی در برآورده کردن نیاز مولفین محترم داشته است. مولفین محترم جهت چاپ رایگان کتاب ا ما تماس بگیرید. چاپ رایگان کتاب در تمامی زمینه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *