هزینه چاپ کتاب الکترونیکی

 

هزینه چاپ کتاب الکترونیکی

ارزان ترین چاپ نسخه الکترونیکی کتاب خود را با ما عملی کنید

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ کتاب به صورت رایگان

با ما تماس بگیرید…..09201383718

چاپ کتاب الکترونیکی چیست؟ یعنی ممکن است کتاب هم به صورت الکترونیکی چاپ شود!؟

اسم کتاب و چاپ کتاب که به میان آید، همگی یک کتاب چندین صفحه‌ای با یک جلد حاوی عنوان، تصویر مرتبط با موضوع کتاب، نام نویسنده و انتشارات و جزئیات چاپ آن کتاب را تصور خواهیم کرد. اما در سال‌های اخیر، روش جدید چاپ کتاب پدید آمده است. روشی غیر از چاپ کاغذی کتاب است. چاپی با عنوان چاپ نسخه الکترونیکی کتاب یا کتاب الکترونیک.بسیاری از نویسندگان زمانی که تصمیم دارند کتاب نوشته شده‌ی خود را به چاپ برسانند، بر سر دو راهی انتخاب چاپ کتاب کاغذی و یا چاپ کتاب‌ الکترونیکی قرار می‌گیرند. با توجه به توصیه و پیشنهاد بسیاری از نویسندگان بزرگ و افراد اهل مطالعه، ترجیح می‌دهند نگارش اولین کتاب نویسندگان به صورت الکترونیکی باشد.

چاپ کتاب الکترونیک

چاپ کتاب الکترونیکی بدین صورت است که نویسندگان برای بازدید و فروش بیشتر کتاب خود، در وهله‌ی اول یک نسخه الکترونیکی مناسب برای قابلیت نمایش بر روی سیستم‌های هوشمند و گوشی‌های تلفن همراه چاپ و منتشر می‌نمایند.

شرایط اخذ مجوز الکترونیکی چاپ کتاب 

مجوز الکترونیکی چاپ کتاب در تمامی مراحل مشابه با مجوز سنتی یا معمول چاپ کتاب می باشد که در ابتدا باید برای اخذ شابک یا ISBN از طریق خانه کتاب اقدام نمایید که یک کد اختصاصی 13 رقمی مخصوص هر کتاب می باشد که به علت معتبر بودن در سطح بین المللی امکان چاپ و نشر کتاب به صورت بین المللی نیز فراهم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja