چاپ رایگان کتاب

نویسندگان، محققین و اساتید محترم دانشگاهها

«کتاب بنویسید…مجوز با ما…چاپ رایگان با ما…حق تألیف هم بگیرید!»

  انتشارات دانشیاران ایران در راستای توسعه‌ی فرهنگ کتابخوانی و تسهیل دسترسی علاقه‌مندان به خرید کتاب‌های مختلف اقدام به راه‌اندازی سایت خرید آنلاین کتاب تحت عنوان “فروشگاه اینترنتی کتاب پایابوک” نموده است.یکی از ویژگی‌های بارز این انتشارات تسهیلات ویژه برای علاقمندان به تألیف، ترجمه و گردآوری کتاب است.

«طرح نشر رایگان کتاب با تسهیلات ویژه»

-اختصاص شابک

-اخذ فیپا از کتابخانه ملی

-اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد

-چاپ در تیراژ محدود

-هدیه دو نسخه از کتاب به مولف

-فروش در سایت پایا بوک

-حق تالیف کتابهای دانشگاهی 15 درصد

-حق تالیف کتابهای غیر دانشگاهی 10 درصد

شایان ذکر است که این انتشارات حتی جزوات اساتید محترم را در صورت تمایل آنها با اخذ مجوز از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی به فرمت کتاب درآورده و در راستای این طرح به چاپ می‌رساند.

بسیاری از انتشارات علاقه ای به کار با نویسندگان تازه کار ندارند. زیرا حاضر به پذیرفتن ریسک در این آشفته بازار صنعت نشر نیستند. این ناشران علاقه دارند با نویسندگان شناخته شده که فروش کتاب های آن ها تضمینی است کار کنند و اعتبار خود را زیر سوال نبرند.

برخی انتشارات حاضر به نشر رایگان کتاب نویسندگان نخبه هستند. یعنی اگر نویسنده ای یک کتاب ارزشمند داشته باشد و توانایی مالی کافی برای چاپ آن را نداشته باشد، این ناشران به صورت رایگان کتاب او را چاپ می کنند. البته یکی از انواع قرارداهای چاپ کتاب نیز مشارکت در چاپ است که در آن تمام هزینه های چاپ و اخذ مجوز بر عهده ناشر است و نویسنده سودی از کتاب خود نخواهد برد.

جهت اقدام برای چاپ رایگان کتابتان با شماره زیر تماس بگیرید

تلگرام مدیر انتشارات 09201383718

09201383718 , 021-77644417

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja