چاپ فوری کتاب

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ  رایگان کتاب 

با ما تماس بگیرید09201383718

 

چاپ فوری کتاب مهم است، چراکه زودتر از رقبا میتوانید وارد بازار فروش بویژه بعنوان اولین نسخه ترجمه شده شوید، زودتر میتوانید برای مصاحبه دکتری آماده شوید، زودتر میتوانید برای پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور اقدام کنید و نهایتا زودتر میتوانید به افزایش اعتبار اجتماعی و ارتقای رتبه علمی خود کمک نمایید. بهترین کیفیت چاپ را در سریعترین زمان با متعادل ترین هزینه چاپ کتاب فوری از ما بخواهید. شما می توانید با مراجعه حضوری به انتشارات و یا ثبت سفارش آنلاین چاپ کتاب فوری هدفتان را برای تحقق به دست ما بسپارید.

چاپ کتاب

چاپ کتاب چیست؟ خواندن کتاب واقعا چه ارزشی دارد؟

چرا ما باید ایده‌ها و نطرات خود را به دیگران هم انتقال دهیم؟ آیا اگر ما از نظر اطلاعات پربار باشیم چه ثمره‌ای برای ما و جامعه ما دارد؟ جواب این سؤالات چیست؟ تا حالا این سؤالات به ذهن شما هم خطور کرده است؟ شما در روز به چه چیزهایی می‌اندیشید؟ و چه چیزی نظر شما را جلب می‌کند؟

مشخصات فنی

نوع چاپ کتاب رنگی و سیاه و سفید و جنس کاغذ متن آن تحریر، کتان و کرافت با گرماژ ۹۰ و ۱۲۰ گرم، و نوع جنس کاغذ جلد آن گلاسه، کرافت و کتان با گرماژ ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم در ابعاد استاندارد به همراه پوشش انواع سلفون مات، براق و مخملی به همراه صحافی چسب گرم می‌باشد.

پیشنهاد ما

ما در انتشارات دانشیاران  با چاپ کتاب های سفارشی شما با کاغذ متن تحریر، گلاسه و کرافت با گرماژ سبک از ۸۰ تا ۱۰۰ گرم و کاغذ جلد گلاسه، کتان و کرافت به همراه گالینگور با گرماژ سنگین از ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.

ابعاد کتاب هم به صورت استاندارد می‌باشد و هم به طور سفارشی به همراه صحافی مورد نظر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *