چاپ کتاب

انتشاراتی که کتاب تک جلدی برای مولفین چاپ میکند با بهترین خدمات، بیشترین کیفیت و پایین ترین تعرفه ها، در حال حاضر موسسه دانشیاران  است. موسسه دانشیاران  به عنوان ناشر برتر داخلی کشور بهترین گزینه برای اساتید و دانشجویان جهت تقویت روزمه تحصیلی با  است.

روند اخذ مجوز

تمام روند اخذ مجوز تا طراحی جلد و صفحه آرایی و غیره رایگان  هستند و هیچ تفاوتی ندارند و به خاطر کاهش تعداد تیراژ کتاب به یک عدد، قیمت یا هزینه چاپ به شدت کاهش پیدا می کند.

توجه داشته باشید که موسسه دانشیاران به عنوان انتشاراتی که کتاب تک جلدی برای مولفین چاپ میکند، ناشر فعال داخلی کشور در طی سال های اخیر بوده و پرافتخارترین ناشر کشور در زمینه های مختلف انتخاب شده است.

بهترین انتشارات برای چاپ کتاب  تک جلدی

انتشاراتی که کتاب تک جلدی برای مولفین چاپ میکند گزینه مورد علاقه تمامی اساتید، دانشجویان و فرهیختگان علمی دانشجوها و مؤسسات علمی – پژوهشی است که قصد دارند برای تقویت رزومه علمی و ارسال درخواست به دانشگاه های خارج کشور جهت اخذ پذیرش یا پذیرش دکترای تخصصی در داخل کشور، کتاب به چاپ برسانند.

چاپ تک جلدی

در حال حاضر برخی ناشران کتاب. با تیراژ تک جلد چاپ نمی کنند. و یا اینکه برخی هزینه ها رایگان نیستند و لذا هزینه بیشتری از مؤلف دریافت می شود.    موسسه دانشیاران  چون ناشر برتر داخلی کشور محسوب می شود در مقایسه با سایر ناشرانی  در اولویت است.

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ کتاب به تعداد دلخواه  بصورت رایگان 09201383718

این انتشارات مفتخر است جهت رفاه حال مولفین محترم بو با توجه به نیاز آنها  هر تعداد که مورد نیاز مولفین محترم باشد اقدام به چاپ کتای می نماید

با ما صاحب کتاب شوید 09201383718

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja