چاپ کتاب رمان

مرکر تخصصی چاپ رایگان انتشارات دانشیاران

با کارشناسان ما تماس بگیرید09201383818

اگر شما صاحب‌ ذوق و سلیقه ای هستید که فکر می‌کنید در آینده نه چندان دور می‌توانید با آن درآمد کسب و کنید و یا اینکه با چاپ کتاب، به آرزوی نوشتن دست پیدا کنید، بدون شک این مقاله به کار شما می‌آید. چاپ کتاب رمان هدف خیلی از نویسندگانیست که آرزوی مشهور شدن و معروف شدن به عنوان یک نویسنده خلاق و خوب را دارند. در نوشته‌های قبل به چاپ انواع کتاب از جمله چاپ کتاب کودک پرداختیم؛ در این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت که برای چاپ کتاب رمان باید چه کارهایی انجام دهید تا موفق بشوید.

شرایط چاپ رمان موفقیت آمیز

برای اینکه کتاب شما فروش خوبی داشته باشد، بهتر است در کنار قلم خوب، روان و داستانی زیبا، بین خوانندگان شهرت داشته باشد. متاسفانه در ایران ۸۰ میلیونی، تیراژ کتابها در حالت بسیار خوب و عالی ۱۰۰۰ جلد می باشد و به عبارتی دیگر مردم زمانی برای کتابی هزینه می پردازند که مطمئن شوند این کتاب باب میل آنهاست و پس از آن اقدام به خرید می کنند.

 

انتشار کتاب رمان به وسیله انتشارات مرتبط

شما می‌توانید برای چاپ کتاب رمان خود سراغ هر انتشاراتی بروید.

اما بهتر ست برای این کار انتشاراتی را انتخاب کنید در حوزه و موضوع کتاب شما سرآمد باشد، هر چند که همه انتشاراتی‌ها به شما درخواست همکاری می‌دهند ولی بهتر است که شما سراغ انتشاراتی بروید که در حیطه کاری شما باشد.

 

راه های پیدا کردن انتشارات مناسب برای چاپ رمان

یکی از راه های پیدا کردن انتشارات مناسب شما چک کردن شناسنامه کتاب های چاپ شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja