چگونه به اردک غذا دهیم؟

سره سیکا تولید کننده انواع ماکیان محلی 09367554294 – 09053051505

مناسبرین غذا برای تغذیه اردک ها می تواند. شامل ذرت، گندم. جو به صورت خام و یا پخته شده یا جوانه زده. انواع سبزیجات مثل کاهو، ذرت بو داده، تخم مرغ قطعه قطعه گردیده .گوجه فرنگی، پنیر خانگی، هویج و … باشد.  همه این منابع غذایی می تواند، انرژی مورد نیاز بدن اردک ها را تامین کند. در این مقاله قصد داریم شما را با باید ها و نبایدهای

چگونه به اردک غذا دهیم؟

یعنی مهمترین منابع غذایی که می تواند در رشد و ادامه حیات آنها مفید باشد، آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

درست است که اردک ها می توانند از غذاهای متنوع زیادی تغذیه کنند ولی حساسیت های آنها را هم نسبت به رژیم غذایی در نظر بگیرید.تا انرژی موردنیاز بدنشان تامین گردد.  ولی از خوراکی استفاده کنید که مانع تولید چربی در بدن آنها شود. یک پرورش دهنده اردک همواره باید از غذاهایی که به اندازه کافی ویتامین، پروتئین، کربوهیدرات، فسفر و املاح معدنی و بسیاری از موارد دیگر را دارد، استفاده کند تا علاوه بر تامین نیازهای جسمی، سلامت اردک هایی که پرورش می دهند را نیز تضمین کند.

برای فراهم کردن نیازهای پروتئینی اردک ها می توانید از انواع کرم ها ، حلزون های باغچه و حشرات استفاده کنید البته به شرطی که آنها را از مراکز معتبری چون فروشگاه های ماهیگیری تهیه کرده باشید.

نظریه واتسون:

غذای اردک

فردی به نام واتغذای اردکسون در شهر هادسون گونه ای از اردک را صرفاًٌ برای تخم گذاری پرورش می دهد؛ چرا که در این شهر تخم اردک جایگاه ویژه ای را سر سفره های مردم ایجاد کرده است.  وی می گوید برای تغذیه این پرنده ها ترجیح می دهد از دان های مخلوط بهره گیری کند.

واتسون بیان می کند. که بر اساس تحلیل های وی اردک ها ترجیح می دهند. از غذا های خمیر گردیده  را مورد استفاده قرار دهد. برای همین است که اردک ها علاقه زیادی دارند غذای خود را ابتدا در اب خیس کنند و سپس از آن بخورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja