انجام کلیه امور چاپ با نازلترین قیمت

با بیش از 10 سال تجربه در امر چاپ و تبلیغات
آماده انجام کلیه امور طراحی ، چاپ ، بسته بندی و صحافی شما عزیزان می باشیم.

انجام کلیه امور چاپ با نازلترین قیمت

آیا طراحی جلد کتاب برای کتابم ضروری است؟ این سوالی است که برای تمامی نویسندگان و مولفان کتاب و متن و مقاله پیش می آید. طراحی جلد کتاب یکی از ضروری ترین خدمات قبل از چاپ می باشد زیرا هویت کتاب شما محسوب شده و معمولا آخرین مرحله می باشد. زیرا در این مرحله باید سایز کتاب، رنگ کاغذ ها، تعداد صفحات و ویراستاری نهایی مشخص شده باشد. انجام ویراستاری هم باید حتما توسط یک ویراستار حرفه ای صورت بگیرد.
طراحی جلد کتاب، میتواند موجب ترغیب خریدار برای تهیه‌ی آن کتاب شود یا بر عکس. در انگلیسی ضرب‌المثلی هست که می‌گوید: “Never judge a book by its cover” یعنی هیچگاه یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید و می‌توان آن را به تمام چیزها نسبت داد، حتی انسان‌ها.
قبل از اینکه به سراغ نکات مهم در طراحی جلد کتاب که آخرین مرحله در فرآیند چاپ کتاب است برویم، باید بدانیم که جلد یک کتاب شامل چه قسمت‌هایی است؛ و برای طراحی هر کدام ازین بخش‌ها چه مواردی را باید در نظر گرفت.
زیرا در نهایت ویراستاری در طراحی نهایی جلد کتاب هم تاثیر می گذارد. اولین حالت فیزیکی که مخاطبان با کتاب شما ارتباط برقرار می کنند، جلد کتاب است. به همین منظور جلد باید تصاویر جذابی داشته باشد و مفهوم کلی کتاب را در یک نگاه به مخاطب برساند. برای آشنایی بیشتر با ویراستاری و مراحل آن به صفحه ی ویراستاری رجوع کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja