جهت خرید لوبیا چیتی زیر قیمت با شماره زیر تماس بگیرید

09201383718 , 021-77644417

سرشار از فیبر است

از اصلی‌ترین خواص لوبیا چیتی برای لاغری، مقدار فیبر موجود در آن است. لوبیا چیتی بالاترین میزان فیبر ممکن را در بین حبوبات دارد. اما چرا فیبر می‌تواند برای کاهش وزن این‌قدر موثر و مهم باشد؟ پاسخ این پرسش بسیار ساده است، فیبر‌ها با تاثیر بر سیری یا به‌عبارتی زودتر سیر شدن فرد، به کاهش وزن کمک می‌کنند.

وقتی که فیبر وارد معده شد، با توجه به این‌که یک ماده انحلال‌پذیر است درون معده تبدیل به یک ماده گرانرو یا ویسکوز می‌شود. بر همین اساس موجب احساس سیری در فرد می‌شود که متعاقبا میزان ورودی غذا یا همان انرژی را کاهش می‌دهد و نقش موثری در کاهش وزن ایفا می‌کند.

سرشار از پروتئین است

لوبیا چیتی و به‌طورکلی انواع لوبیا‌ها سرشار از پروتئین هستند. تقریبا هر ۱۰۰ گرم لوبیا حاوی ۹ گرم پروتئین است. پروتئین‌ها نیز مانند فیبر به چند روش مختلف در سیر شدن فرد نقش ایفا می‌کنند. اثر کالری‌سوزی یا ترموژنیک پروتئین‌ها بالاست و مقدار بالای ترموژنیک اغلب با سیری در ارتباط است.

حاوی نشاسته مقاوم است

دیگر خواص لوبیا چیتی در لاغری وجود ماده‌ای به نام «نشاسته مقاوم» در آن است. مقدار نشاسته مقاوم در انواع لوبیا مختلف است. نشاسته مقاوم موجود در لوبیا چیتی نقش موثری در کنترل اشتها دارد. این نشاسته در معده و روده هضم می‌شود و هضم آن تنها در روده بزرگ صورت می‌گیرد.

 

جهت خرید لوبیا چیتی زیر قیمت با شماره زیر تماس بگیرید

09201383718 , 021-77644417

 

منبع: مجله دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja