نشر رایگان کتاب

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ رایگان کتاب

09201383718

نشر رایگان کتاب

بسیاری از انتشارات علاقه ای به کار با نویسندگان تازه کار ندارند. زیرا حاضر به پذیرفتن ریسک در این آشفته بازار صنعت نشر نیستند. این ناشران علاقه دارند با نویسندگان شناخته شده. که فروش کتاب های آن ها تضمینی است کار کنند و اعتبار خود را زیر سوال نبرند.

برخی انتشارات حاضر به نشر رایگان کتاب نویسندگان نخبه هستند. یعنی اگر نویسنده ای یک کتاب ارزشمند داشته باشد و توانایی مالی کافی برای چاپ آن را نداشته باشد، این ناشران به صورت رایگان کتاب او را چاپ می کنند. البته یکی از انواع قرارداهای چاپ کتاب نیز مشارکت در چاپ است که در آن تمام هزینه های چاپ و اخذ مجوز بر عهده ناشر است و نویسنده سودی از کتاب خود نخواهد برد.

انتشارات دانشیاران مرکز تخصصی چاپ رایگان کتاب با ما تماس بگیرید 09201383718

ویژگی نویسندگان موفق

یک نویسنده برای اینکه توجه ناشران را به خود جلب کند، باید قدرت خود را در نوشتن به نمایش بگذارد. یک نویسنده هرچه بیشتر بنویسد و بیشتر تمرین کند، تجربه بیشتری به دست خواهد آورد. رعایت قوائد نگارشی، ساده نویسی، عدم استفاده از کلیشه و جدی گرفتن مخاطب، از عوامل موفقیت یک نویسنده به حساب می آیند.

انتشارات زرین اندیشمند آماده است تا کتاب های نخبگان دانشگاهی و هیئت علمی را به صورت رایگان منتشر کند. همچنین سایر کتاب های شما عزیزان را با قیمت بسیار مناسب و با اقساط چند ماهه و کیفیت مطلوب به چاپ می رسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *